nagrody

Rekomendacje i wyróżnienia naszej Kancelarii

Cieszymy się, że to, co robimy jest doceniane przez przedsiębiorców i innych prawników. Od 2015 r. jesteśmy regularnie wyróżniani w niezależnych rankingach krajowych i zagranicznych.

 • Z dumą informujemy, że w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita kancelaria Tatara i Wspólnicy sp.k. utrzymała pozycję Lidera w obszarze Restrukturyzacje i Upadłości wśród kancelarii mniejszych, butikowych.

 • Z dumą informujemy, że transakcja distressed assets przy której doradzaliśmy, czyli dwa równoległe przyspieszone postępowania układowe spółki Ruch S.A. zostały uznane przez dziennik „Rzeczpospolita” za transakcję wymagającą największego kunsztu prawniczego w roku 2021.

 • W Rankingu Kancelarii Prawniczych 2023 organizowanym przez „Rzeczpospolitą” nasza Kancelaria została Liderem w ramach tzw. dywizji II (obejmującej kancelarie butikowe, specjalistyczne) w obszarze Restrukturyzacji i Upadłości.

  Serdecznie gratulujemy Wszystkim Wyróżnionym i dziękujemy za polecenia oraz docenienie naszej pracy i zaufanie jaki nas Państwo obdarzacie.

 • W Rankingu Kancelarii Prawniczych 2023 organizowanym przez „Rzeczpospolitą” mec. Karol Tatara – radca prawny i kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny – nasz Wspólnik Zarządzający – otrzymałem indywidualny tytuł Lidera w obszarze Restrukturyzacje i Upadłości.

  Gratulujemy Wszystkim Wyróżnionym!

 • Z dumą informujemy, że w XXI Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej uzyskaliśmy tytuł Lidera – zarówno jako Tatara i Wspólnicy sp.k., jak też indywidualnie mec. Karol Tatara – w ramach tzw. II Dywizji, czyli kancelarii mniejszych.

  Bardzo dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, a także rynkowi za uznanie i rekomendacje.

  Cieszymy się i gratulujemy wszystkim wyróżnionym Kancelariom i Prawnikom!

 • Kancelaria Tatara i Wspólnicy sp.k. została wyróżniona w Tier 3 międzynarodowego rankingu The Legal 500 EMEA 2023 Restructuring and Insolvency Poland:

  Bardzo dziękujemy naszym Klientom za zaufanie oraz rekomendacje, a także gratulujemy Wszystkim Wyróżnionym kancelariom i prawnikom.

 • Kancelaria Tatara i Wspólnicy sp.k. została rekomendowana w międzynarodowym Rankingu Chambers Europe Restructuring / Insolvency Poland 2023 – w kategorii Band 4, natomiast mec. Karol Tatara indywidualnie jako Band 3.

  To już kolejny rok rekomendacji dla naszej Kancelarii oraz mec. Tatary, a na uwagę zasługuje, że jesteśmy jedyną kancelarią z siedzibą poza Warszawą, która jest rekomendowana w zestawieniu dot. upadłości i restrukturyzacji.

  Bardzo dziękujemy naszym Klientom za ich rekomendacje, oraz gratulujemy Wszystkim Wyróżnionym kancelariom i prawnikom.

 • Z dumą informujemy, że w Rankingu Chambers Europe Restructuring / Insolvency Poland 2022 Kancelaria została rekomendowana jako Band 4, natomiast mec. Karol Tatara indywidualnie jako Band 3.

 • Z dumą informujemy, że w 20-tym Rankingu Kancelarii Prawniczych 2022, organizowanym przez Rzeczpospolitą, Kancelaria Tatara i Wspólnicy uzyskała rekomendację w obszarze Restrukturyzacje i Upadłości, a wzmiankę indywidualną w tej samej kategorii otrzymał mec. Karol Tatara – radca prawny i kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny.

  Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzacie oraz za rekomendacje!

  Gratulujemy także Wszystkim Wyróżnionym kancelariom i prawnikom.

 • Z dumą informujemy, że w XVIII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” nasza Kancelaria została wyróżniona za zaangażowanie w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych podczas pandemii.

  Organizatorzy Rankingu docenili wkład Karola Tatary – kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego i radcy prawnego – oraz zespołu jego współpracowników – w przygotowanie i opiniowanie przepisów tzw. Tarcz Antykryzysowych, przygotowywanych w celu zwalczania gospodarczych skutków pandemii. Karol Tatara brał udział w opracowywaniu rozwiązań związanych z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym – w tym zwłaszcza w pracach nad uproszczonym postępowaniem restrukturyzacyjnym (UPR), które powstało z myślą o ułatwieniu i przyśpieszeniu postępowania restrukturyzacyjnego w okresie spowolnienia gospodarczego z powodu pandemii i obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

  Z rankingiem można zapoznać się w „Rzeczpospolitej” (wydanie z 28 lipca) oraz na stronach internetowych rp.pl, natomiast na kanale „Rzeczpospolitej” na YouTube można obejrzeć galę z listą wyróżnionych kancelarii (https://youtu.be/orH83zyKcpc). W tym roku z powodu pandemii gala odbyła się wirtualnie.

  Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

 • Z przyjemnością informujemy, że mec. Karol Tatara – radca prawny i kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny uzyskał wyróżnienie Band 4 w ramach międzynarodowego Rankingu Chambers Europe 2021 – w kategorii Restructuring / Insolvency Poland.

  Korzystając z okazji serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym, natomiast Klientom oraz Współpracownikom dziękujemy za zaufanie!

 • Z dumą informujemy, że w XIX Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021 Rzeczpospolitej, nasza Kancelaria została wyróżniona w kategorii restrukturyzacje i upadłości (za liderem – kancelarię Zimmerman, Sierakowski i Partnerzy), a mec. Karol Tatara – radca prawny i kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny został uznany za indywidualnego lidera w tej dziedzinie, ex aequo z mec. Patrykiem Filipiakiem.

 • Z dużą przyjemnością informujemy, że mec. Karol Tatara został rekomendowany jako Band 4 w międzynarodowym Rankingu Chambers Europe 2020 Restructuring / Insolvency Poland.

 • Z ogromną przyjemnością informujemy, że Mec. Karol Tatara został wyróżniony w międzynarodowym Rankingu Who’s Who Legal 2019 w obszarze Restructuring & Insolvency.

  Dziękujemy Klientom za zaufanie!

 • Z satysfakcją informujemy, że w 17. edycji Rankingu Kancelarii Prawniczych (2019) nasza Kancelaria, podobnie jak mec. Karol Tatara – radca prawny i doradca restrukturyzacyjny zostali wyróżnieni jako jedni z kancelarii rekomendowanych w obszarze „Fuzje i przejęcia/Restrukturyzacje i upadłości”.

  W tegorocznym Rankingu Rzeczpospolitej po raz pierwszy nie decydowała wyłącznie liczba wskazań od innych kancelarii, ale również decyzja Kapituły, w skład której wchodzili:

  prof. Elżbieta Chojna-Duch, Marek Kolibski, Łukasz Sobiech, Rafał Fronczek, Wojciech Perek, prof. Andrzej Szumański oraz prof. Piotr Zapadka.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym kancelariom oraz prawnikom, a naszym Klientom dziękujemy za zaufanie!

 • Z satysfakcją informujemy, że w 16. Rankingu Kancelarii Prawnych, organizowanym przez „Rzeczpospolitą” nasza Kancelaria potwierdziła swoją pozycję jako kancelaria rekomendowana, natomiast Mec. Karol Tatara – radca prawny i doradca restrukturyzacyjny – uzyskał samodzielną pierwszą lokatę wśród prawników rekomendowanych, zaraz za liderem – Mec. Piotrem Zimmermanem.

  Korzystając z okazji, dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzają, oraz całemu Zespołowi za zaangażowanie.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

  Jednocześnie informujemy, że przy okazji Rankingu został wydany Raport „Rynek Usług Prawnych 2017/2018”, w którym Mec. Karol Tatara wypowiedział się na temat specyfiki funkcjonowania oraz roli założyciela w kancelariach butikowych.

 • Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2017 organizowanym przez „Rzeczpospolitą”:

  1. Nasza Kancelaria znalazła się na I miejscu wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie „Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne” – zaraz za liderem – kancelarią Zimmerman i Wspólnicy;
  2. Karol Tatara został wskazany jako rekomendowany prawnik w dziedzinie „Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne” – tuż za liderem, Mec. Piotrem Zimmermanem, na I pozycji, ex aequo z Mec. Patrykiem Filipiakiem;
  3. Kancelaria została wyróżniona jako jedna z kancelarii obsługujących jedną z wiodących transakcji roku – za doradztwo na rzecz Kopex S.A. w procesie restrukturyzacji tej spółki – przejęcie kontroli nad Kopex S.A. przez grupę kapitałową TDJ (innym doradcą Kopex S.A. była Allen&Overy).

  Ranking Rzeczpospolitej opiera się – oprócz klasyfikacji ilościowej, opartej na liczbie prawników – na rekomendacjach od innych kancelarii oraz na wskazaniach wiodących transakcji przez Kapitułę, składającą się z przedstawicieli sektora finansowego, pracodawców prawniczych oraz dziennika Rzeczpospolita.

  W rankingu transakcyjnym wskazano m.in.: Z kolei licząca zaledwie dziewięciu licencjonowanych prawników kancelaria Tatara i Współpracownicy doradzała Kopexowi przejmowanemu przez grupę TDJ. – Zdarza się, zwłaszcza w przypadku firm spoza Warszawy, że do obsługi takich transakcji angażuje się mniejsze kancelarie, działające lokalnie. Jednak i w takich przypadkach nie są to kancelarie wzięte ad hoc, ale zazwyczaj wcześniej sprawdzone i specjalizujące się w danym doradztwie (np. w zakresie restrukturyzacji).

  Pragniemy również zauważyć, że już 3 rok z rzędu zarówno Kancelaria jak i mec. Tatara są obecni w tym rankingu.

  Przy tej okazji chcielibyśmy wszystkim naszym Klientom podziękować za zaufanie.

 • Z satysfakcją informujemy, że w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016, organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”:

  – nasza Kancelaria zajęła 1. miejsce wśród Kancelarii rekomendowanych w zakresie: Prawo upadłościowe i postępowanie naprawcze – zaraz za liderem: Kancelarią Zimmerman i Wspólnicy. Jest to duże wyróżnienie i istotny awans (samodzielna pierwsza pozycja). Ranking kancelarii prawniczych rekomenduje specjalistów w 19 dziedzinach kategorii jakościowej;

  – nasza Kancelaria zajęła 15 (na 32) miejsce – w Małopolsce, w porównaniu do rankingu ubiegłorocznego jest to spory awans – wzrost pozycji o 9 miejsc

  – Mec. Karol Tatara został wskazany jako prawnik rekomendowany w dziedzinie Prawa upadłościowego i postępowania naprawczego.

 • Z wielką przyjemnością informujemy, iż w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2015 organizowanym przez Rzeczpospolitą:
  – nasza Kancelaria zajęła 2 miejsce pod kątem kancelarii rekomendowanych w zakresie: Prawo upadłościowe i postępowanie naprawcze,
  – Mecenas Karol Tatara został wskazany jako prawnik rekomendowany w zakresie tej dziedziny.

 • W 2014 r. radca prawny Karol Tatara został Laureatem konkursu „RISING STARS. Prawnicy – Liderzy jutra 2014”.
  Konkurs Rising Stars jest organizowany corocznie przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Wydawnictwo LexisNexis. Celem konkursu jest uhonorowanie prawników, którzy mimo młodego wieku już mogą pochwalić się znacznymi i wyróżniającymi sukcesami zawodowymi.

 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Consectetur sem vitae vulputate integer felis suspendisse dolor. Mauris praesent sed mattis ante est. Risus sed lectus in consequat eget etiam nisl ipsum consectetur. Quisque nunc elementum in.
  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Eros eget diam scelerisque at id dolor. Suspendisse cras sed et aliquet.
  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Ac phasellus placerat lectus vel egestas pellentesque. Nam pretium.

 • Celem konkursu „Profesjonaliści Forbesa 2013 – Zawody Zaufania Publicznego” było wyłonienie swoistych ambasadorów pięciu kategorii zawodowych (adwokat, aktor, architekt, lekarz oraz radca prawny), którzy:

  • wyróżniają się szczególnie w swojej działalności zawodowej i społecznej
  • cieszą się nieposzlakowaną opinią w swojej społeczności lokalnej
  • działają aktywne na rzecz społeczności lokalnych
  • wspierają działania charytatywne, społeczne, kulturalne etc.
 • Radca Prawny Karol Tatara został w dniu 30.03.2011 r. uznany za najlepszego prawnika przedsiębiorstwa roku 2010, w uznaniu zasług w postępowaniu upadłościowym Miraculum S.A. (dawniej: „Grupa Kolastyna” S.A.). „Wybraliśmy najlepszego prawnika firmowego. Zwyciężył Karol Tatara ze spółki Miraculum SA. To nagroda za wyciąganie firmy z tarapatów” – podaje Rzeczpospolita.

 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Consectetur sem vitae vulputate integer felis suspendisse dolor. Mauris praesent sed mattis ante est. Risus sed lectus in consequat eget etiam nisl ipsum consectetur. Quisque nunc elementum in.
  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Eros eget diam scelerisque at id dolor. Suspendisse cras sed et aliquet.
  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Ac phasellus placerat lectus vel egestas pellentesque. Nam pretium.

Oferta

Nasza oferta w zakresie prawa
upadłościowego i restrukturyzacyjnego

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu