Sukces Kancelarii w XIX Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021 dziennika Rzeczpospolita

5 grudnia, 2021

Z dumą informujemy, że w XIX Rankingu Kancelarii Prawniczych 2021 Rzeczpospolitej, nasza Kancelaria została wyróżniona w kategorii restrukturyzacje i upadłości (za liderem – kancelarię Zimmerman, Sierakowski i Partnerzy), a mec. Karol Tatara – radca prawny i kwalifikowany doradca restrukturyzacyjny został uznany za indywidualnego lidera w tej dziedzinie, ex aequo z mec. Patrykiem Filipiakiem.

Ponadto, co szczególnie cieszy, kancelaria została także wyróżniona za udział w obsłudze transakcji wymagającej kunsztu prawniczego – czyli restrukturyzacji Ruch S.A.

W projekt ten byli zaangażowani mec. Karol Tatara, mec. Anna Czarnota, a zwłaszcza mec. Adam Królik – zarządzający naszym Biurem w Warszawie. Wśród licznych kancelarii biorących udział w restrukturyzacji Ruch S.A. chcielibyśmy wyróżnić SMM Legal oraz NGL Legal – którym także gratulujemy i dziękujemy za współpracę!

Korzystając z okazji, chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym Klientom za zaufanie oraz pogratulować wszystkim wyróżnionym kancelariom i prawnikom!

Link do gali z ogłoszenia nagród: https://www.youtube.com/watch?v=9Bkl_9M3xD8

Najnowsze wpisy

Archiwa