Sukces w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2017 organizowanym przez „Rzeczpospolitą”

5 marca, 2017

Z przyjemnością informujemy, że w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2017 organizowanym przez „Rzeczpospolitą”:

  1. Nasza Kancelaria znalazła się na I miejscu wśród kancelarii rekomendowanych w dziedzinie „Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne” – zaraz za liderem – kancelarią Zimmerman i Wspólnicy;
  2. Karol Tatara został wskazany jako rekomendowany prawnik w dziedzinie „Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne” – tuż za liderem, Mec. Piotrem Zimmermanem, na I pozycji, ex aequo z Mec. Patrykiem Filipiakiem;
  3. Kancelaria została wyróżniona jako jedna z kancelarii obsługujących jedną z wiodących transakcji roku – za doradztwo na rzecz Kopex S.A. w procesie restrukturyzacji tej spółki – przejęcie kontroli nad Kopex S.A. przez grupę kapitałową TDJ (innym doradcą Kopex S.A. była Allen&Overy).

Ranking Rzeczpospolitej opiera się – oprócz klasyfikacji ilościowej, opartej na liczbie prawników – na rekomendacjach od innych kancelarii oraz na wskazaniach wiodących transakcji przez Kapitułę, składającą się z przedstawicieli sektora finansowego, pracodawców prawniczych oraz dziennika Rzeczpospolita.

W rankingu transakcyjnym wskazano m.in.: Z kolei licząca zaledwie dziewięciu licencjonowanych prawników kancelaria Tatara i Współpracownicy doradzała Kopexowi przejmowanemu przez grupę TDJ. – Zdarza się, zwłaszcza w przypadku firm spoza Warszawy, że do obsługi takich transakcji angażuje się mniejsze kancelarie, działające lokalnie. Jednak i w takich przypadkach nie są to kancelarie wzięte ad hoc, ale zazwyczaj wcześniej sprawdzone i specjalizujące się w danym doradztwie (np. w zakresie restrukturyzacji).

Pragniemy również zauważyć, że już 3 rok z rzędu zarówno Kancelaria jak i mec. Tatara są obecni w tym rankingu.

Przy tej okazji chcielibyśmy wszystkim naszym Klientom podziękować za zaufanie.

Najnowsze wpisy

Archiwa