Wyróżnienie za zaangażowanie w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych podczas pandemii w XVIII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

5 grudnia, 2021

Z dumą informujemy, że w XVIII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” nasza Kancelaria została wyróżniona za zaangażowanie w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych podczas pandemii.

Organizatorzy Rankingu docenili wkład Karola Tatary – kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego i radcy prawnego – oraz zespołu jego współpracowników – w przygotowanie i opiniowanie przepisów tzw. Tarcz Antykryzysowych, przygotowywanych w celu zwalczania gospodarczych skutków pandemii. Karol Tatara brał udział w opracowywaniu rozwiązań związanych z prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym – w tym zwłaszcza w pracach nad uproszczonym postępowaniem restrukturyzacyjnym (UPR), które powstało z myślą o ułatwieniu i przyśpieszeniu postępowania restrukturyzacyjnego w okresie spowolnienia gospodarczego z powodu pandemii i obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Z rankingiem można zapoznać się w „Rzeczpospolitej” (wydanie z 28 lipca) oraz na stronach internetowych rp.pl, natomiast na kanale „Rzeczpospolitej” na YouTube można obejrzeć galę z listą wyróżnionych kancelarii (https://youtu.be/orH83zyKcpc). W tym roku z powodu pandemii gala odbyła się wirtualnie.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Najnowsze wpisy

Archiwa