Awans Kancelarii w Rankingu Rzeczpospolitej 2016

on

18 kwietnia 2016r. w Operze Narodowej w Warszawie odbyło się ogłoszenie wyników Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016. Kancelaria Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Tatara i Współpracownicy w tym roku zajęła 1 miejsce pod kątem kancelarii rekomendowanych w zakresie: Prawo upadłościowe i postępowanie naprawcze – zaraz za liderem: Kancelarią Zimmerman i Wspólnicy. Jest to duże wyróżnienie i istotny awans (samodzielna pierwsza pozycja). Ranking kancelarii prawniczych rekomenduje specjalistów w 19 dziedzinach kategorii jakościowej.

W rankingu regionalnym nasza Kancelaria zajęła 15 miejsce (z 31) – w Małopolsce, w porównaniu do rankingu ubiegłorocznego jest to spory awans – wzrost pozycji o 9 miejsc.

W artykule Pierwsi wśród najlepszych zasłużyliśmy na wzmiankę: Wśród rekomendowanych jest Kancelaria prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego TATARA i Współpracownicy.
W konkurencji indywidualnej rekomendacje otrzymał również mecenas Karol Tatara, zaraz za liderem mec. Piotrem Zimmermanem.

Ranking jest opublikowany w dzisiejszym (19.04) wydaniu Rzeczpospolitej.

Ranking Kancelarii Prawniczych 2016

aktualnosci