Legislacja

Karol Tatara – Radca Prawny

Szanowni Państwo,

w związku z powołaniem Mec. Karola Tatary jako eksperta zewnętrznego w ramach grupy ekspertów ds. nowelizacji prawa upadłościowego w zakresie upadłości konsumenckiej (zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 19.12.2016 r. w sprawie powołania Zespołu do opracowania projektu zmian przepisów w zakresie upadłości konsumenckiej), zachęcamy Państwa do zgłaszania wszelkich uwag dot. funkcjonowania upadłości konsumenckiej.
W związku z faktem, że Zespół będzie miał szansę znowelizować również inne obszary prawa upadłościowego niż tylko upadłość konsumencką, prosimy o wszelkie Państwa sugestie zmian związanych z szeroko pojętym prawem upadłościowym.

Poniżej znajdują się gotowe do pobrania ankiety – dotyczące zarówno dostrzeżonych przez Państwa aktualnych problemów prawnych, jak i proponowanych, nowych rozwiązań (przykładowy sposób wypełnienia znajduje się w ankietach).

Będziemy wdzięczni za odesłanie wypełnionych ankiet pocztą elektroniczną na adres: legislacja@tatara.com.pl Pod tym adresem odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się Państwa doświadczeniem. Państwa uwagi niewątpliwie przyczynią się do poprawy rozwiązań prawnych funkcjonujących w Polsce.