rzeczpospolita2015

Rzeczczpospolita-15 (1)
Kancelaria prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego TATARA i Współpracownicy zajęła 2 miejsce pod kątem kancelarii rekomendowanych w zakresie: Prawo upadłościowe i postępowanie naprawcze w Rankingu Rzeczpospolitej 2015.

Ranking kancelarii prawniczych rekomenduje specjalistów w 18 dziedzinach. Nasza Kancelaria zajęła dodatkowo 24 (na 34) miejsce w Małopolsce pod kątem liczby prawników. W opisie rynku prawniczego w Małopolsce zasłużyliśmy na wzmiankę: (…) Kraków obfituje też w specjalistów. W naszym zestawieniu jakościowym wskazano m.in. kancelarie Traple Konarski Podrecki, Kubas Kos Gałkowski, Oleś & Rodzynkiewicz, Karol Tatara i Współpracownicy.

W artykule zaś: Liderzy ugruntowują swoje pozycje wskazano: (…) Równie mocną pozycję w prawie upadłościowym zachowuje Piotr Zimmerman i jego zespół – Zimmerman i Wspólnicy. (…) Jednakże w tej dziedzinie widać rosnącą konkurencję. W zestawieniu, obok Lecha Gilicińskiego i K&L Gates, którzy tradycyjnie są rekomendowani, pojawiają się nowe kancelarie. Prawnicy bowiem wskazują w ankietach m.in. także na Karola Tatarę i jego kancelarie Karol Tatara i Współpracownicy (…)

ranking kancelarii prawniczych_2015 rzeczpospolita_tatara_2 - Kopia

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem i pełnym artykułem.

„RISING STARS. Prawnicy – Liderzy jutra 2014”→